מבחן IELTS

אם אתם מעוניינים ללמוד או לעבוד בבריטניה, בקנדה או באוסטרליה, תתבקשו להוכיח שאתם בעלי ידע מספק באנגלית, ידע הדרוש ללימודים אקדמיים או לעבודה. כדי להוכיח שאתם בעלי הידע הנחוץ, תתבקשו להיבחן במבחן ידע באנגלית: מבחן IELTS.

מבחן IELTS הינו מבחן הבודק ידע באנגלית עבור מועמדים ללימודים אקדמיים, לעבודה או להגירה לאוסטרליה, בריטניה וקנדה. מבחן IELTS מתקיים בשתי גרסאות: גרסה כללית, המיועדת למועמדים שמעוניינים להגר או לעבוד במדינות אלו, וגרסה אקדמית, המיועדת בעיקר למי שמעוניינים ללמוד במדינות אלו, אך גם לאנשי מקצוע מסויימים שנוסעים לצרכי עבודה, כגון רופאים ועורכי דין.

מבחן IELTS בודק ידע בכל תחומי השפה: קריאה, כתיבה, דיבור והבנת הנשמע. מבחן IELTS נערכת בגרסת נייר ועיפרון, ונמשכת מספר שעות, לפי הפירוט הבא:

קריאה: מספר קטעי קריאה ואחריהם שאלות של הבנת הנקרא.

הבנת הנשמע: הפרק כולל כמה קטעי שמיעה ואחריהם שאלות.

כתיבה: בפרק זה של מבחן IELTS תתבקשו לכתוב שני קטעים קצרים (בני 200 מילים בערך) על סמך נושאים שתקבלו.

דיבור: בחלק זה של מבחן IELTS תשבו מול בוחן שישאל אתכם שאלות ובהמשך יפתח איתכם דיון קצר בנושא מסוים שהועלה בשיחה.

ציון מבחן IELTS נע על סקלה בין 0-9, כאשר ציון 9 פירושו שאתם דוברי אנגלית ברמת שפת אם. לכל חלק של מבחן IELTS ניתן ציון נפרד, ובנוסף ניתן ציון כללי למבחן.

מעוניינים ללמוד או לעבוד בבריטניה, באוסטרליה, ניו זילנד או בקנדה? ציון מבחן IELTS שלכם צריך לעמוד על 7 מתוך 9 לפחות. ציון נמוך מזה יפסול את המועמדות שלכם אוטומטית!

בית הספר האמריקאי, המוביל בישראל בהכנה למבחני מיון באנגלית ללימודים בחול, מקיים קורסי הכנה לקראת מבחן IELTS .

קורס ההכנה לקראת מבחן IELTS של בית הספר האמריקאי: קורס ההכנה המקיף והממוקד ביותר בישראל לקראת מבחן IELTS, מכין אתכם בצורה מקסימלית לכל החלקים בבחינה: חלק הדיבור, הקריאה, הכתיבה והבנת הנשמע.


קישורים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content