מבחן TOEFL

מעוניינים ללמוד לתואר ראשון, שני או דוקטורט בארהב או בקנדה? מוסד הלימודים אליו אתם נרשמים מועניין לדעת שאתם שולטים היטב באנגלית ומסוגלים לסיים בהצלחה תואר אקדמי בשפה זו. כדי להוכיח שהאנגלית שלכם טובה מספיק, אתם צריכים לעבור מבחן ידע באנגלית- מבחן TOEFL.

מבחן TOEFL , ראשי תיבות של Test of English as a Foreign Language, הינו מבחן ידיעת אנגלית הנפוץ ביותר בעולם. מדי שנה, מאות אלפי מועמדים ללימודים אקדמיים בארהב ובקנדה ניגשים למבחן, כחלק מתנאי הקבלה הכלליים של כל הקולג'ים והאוניברסיטאות בארהב וכן בקנדה. מבחן TOEFL נערך במדינות רבות בעולם, ביניהן גם ישראל. המבחן נמשך כארבע שעות וכולל ארבעה חלקים. החלקים השונים של מבחן TOEFL כוללים את כל חלקי השפה: קריאה, כתיבה, דיבור ושמיעה.

מבחן TOEFL מתקיים בשתי גרסאות: גרסת נייר ועיפרון (PBT). גרסה זו הולכת ונעלמת ואת מקומה תופסת הגרסה הממוחשבת (iBT) של מבחן TOEFL.

פרקי מבחן TOEFL:

קריאה: מוצגים בפניכם בין 3-5 קטעים. אחרי כל קטע מופיעות 10-12 שאלות הבנת הנקרא.

הבנת הנשמע: חלק זה של מבחן TOEFL כולל מספר קטעי שמיעה ואחרי כל אחד מהם מופיעות שאלות.

דיבור: מבחן TOEFL בגרסה הממוחשבת כולל חלק של דיבור, שמטרתו לבדוק את היכולת שלכם לתקשר באנגלית, להתבטא במהלך ההרצאות בשיעור ואת השליטה שלכם באנגלית 'חיה'. חלק הדיבור כולל כמה מטלות קצרות של דיבור, בהן תתבקשו להביע דעה בנושא מסויים או להתייחס לקטע שמיעה. את חלק הדיבור במסגרת מבחן TOEFL אתם מבצעים באמצעות מיקרופון. התשובות שלכם מוקלטות ואחרי המבחן מועברות לבוחנים של בארהב, שמאזינים לקטעים ונותנים להם ציון.

כתיבה: בחלק זה, החלק האחרון של מבחן TOEFL, תתבקשו לכתוב שני קטעים קצרים המבוססים על קטעי קריאה ושמיעה שהוצגו בפניכם.

מעוניינים ללמוד בארהב או בקנדה? בית הספר האמריקאי, המוסד המוביל בישראל בהכנה למבחני מיון לאוניברסיטאות בחול, מקיים קורסי הכנה לקראת מבחן TOEFL לאורך כל השנה.

בקורס ההכנה של בית הספר האמריקאי לקראת מבחן TOEFL אתם מקבלים הכנה מקיפה וממוקדת לכל סוגי השאלות שמופיעות במבחן, מתרגלים בבית בעזרת ספרי הכנה מלאים ובלעדיים ופותרים מבחני סימולציה רבים כהכנה לבחינה עצמה.

קישורים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content