בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות

לא משנה לאיזו עבודה אתם מעוניינים להתקבל, תהיו חייבים לעבור מבחני מיון כדי להתקבל אליה.

מבחני מיון לעבודה, או בשמם הנפוץ יותר- מרכזי הערכה, מקובלים כיום כמעט בכל סוגי המשרות: החל ממנהלי מכירות ועד לנציגי שירות לקוחות, ממועמדים למשרות תכנות ועד לאנשי כספים, מבחני מיון לעבודה הם הכלי הפופולרי ביותר כיום למיון העובדים המתאימים ביותר לכל סוגי המשרות כמעט.

מבחני מיון לעבודה נערכים, לרוב, בחברות השמה חיצוניות שנשכרו על ידי המעסיק לבצע את תהליך המיון. מבחן מיון טיפוסי לעבודה כולל כמה תחנות עיקריות:

מבחני ידע מול מחשב: מבחנים אלו בודקים את היכולת הכמותית, המילולית והאנליטית שלכם.

מבחנים קבוצתיים: דינמיקה קבוצתית היא מבחן שנועד לבדוק את היכולת הבין אישית שלכם: כיצד אתם מציגים את עצמכם מול קהל, כיצד אתם משתפים פעולה עם אנשים אחרים, כישורי המנהיגות וקבלת ההחלטות שלכם ועוד.

מבחן סימולציה: הסימולציה היא בעצם משחק תפקידים בו אתם מתבקשים להתמודד עם סיטואציה אופיינית מחיי העבודה של מקום העבודה העתידי שלכם. סימולציות טיפוסיות כוללות איש מכירות או שירות לקוחות מול לקוח, ממונה מול עובד וכדומה.

מבחני אישיות: מבחנים אלו לקוחים מעולם הפסיכולוגיה הקלינית, וכוללים סדרה של מטלות שבאמצעותן ניתן לבחון תכונות אופי נסתרות יותר שלכם, שלא ניתן לגלות במסגרת ראיון עבודה 'רגיל'.

ראיון אישי: ראיון זה נערך בדרך כלל מול פסיכולוג תעסוקתי. בראיון תישאלו על ניסיון קודם שלכם, מהן התכונות שיכולות לסייע לכם להתמודד עם התפקיד ומהם החסרונות שלכם ועוד.

מטרת כל המבחנים הללו היא אחת- לבדוק עד כמה אתם מועמדים מתאימים לתפקיד אליו אתם נבחנים.

מעבר מבחן מיון לעבודה דורש היכרות מוקדמת עם כל סוגי המבחנים, מיומנויות ותרגול: כדי לעבור בהצלחה מבחן מיון לעבודה עליכם להבין מה בדיוק הבוחנים מחפשים, להכיר היטב את סוגי המבחנים השונים ולתרגל אותם מראש.

מוזמנים למרכז הערכה? אל תהמרו על סיכויי הקבלה שלכם לעבודה הבאה!

צלצלו עכשיו לבית הספר האמריקאי והירשמו לסדנת הכנה ממוקדת ומקיפה למבחני מיון לעבודה:

קורסי ההכנה למבחני מיון לעבודה של בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות מכינים אתכם לכל סוגי המבחנים שמצפים לכם ביום המיונים: מבחני מחשב, דינמיקה קבוצתית, מבחני אישיות, ראיון אישי.

מרגישים שאתם צריכים חיזוק רק בתחום אחד או שניים? בית הספר האמריקאי מציע סדנאות ממוקדות להכנה לכל אחד מהחלקים של מבחני מיון לעבודה.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם