מבחן מור

מדי שנה מתמודדים אלפי מועמדים על מקום בפקולטות לרפואה בארץ. מתוכם יתקבלו בסוף רק כמה מאות מועמדים מאושרים ללימודי שנה א' ברפואה. הלחץ העצום על המחלקות לרפואה הוביל את המחלקות לקיים מרכז הערכה ייעודי שיסנן את המועמדים המתאימים ביותר ללימודים. מבחן מור משמש למיון המועמדים באוניברסיטת תל אביב, בטכניון ובחוג לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית.

זימון לקראת מבחן מור נשלח למועמדים שממוצע הציונים שלהם עומד ברף הקבלה הנדרש. מבחן מור לרפואה נערך בסביבות חודש יוני, במתחם בית החולים תל השומר. תשובות על קבלה/דחייה לשנה א' ברפואה נשלחות הביתה מספר שבועות אחרי מבחן מור.

מבחן מור כולל סימולציות זוגיות- 'אחד על אחד', ראיונות אישיים ודינמיקה קבוצתית בה אתם נדרשים לשתף פעולה עם מועמדים אחרים. בתום יום מבחני מור לרפואה ניתן לכם ציון משוקלל על כל התחנות שעברתם. סקלת ציוני מבחן מור נעה בין 150-250. ציון מבחן מור הממוצע עומד על 200.

המועמדים בעלי ציון מבחן מור הגבוה ביותר מתקבלים ללימודי שנה א' ברפואה.

נרשמתם לרפואה וקיבלתם זימון למיוני מבחן מור ? אל תהמרו על סיכויי הקבלה שלכם לרפואה!

בית הספר האמריקאי, המוסד המוביל בישראל בהכנה למבחני מיון לרפואה, מקיים מדי שנה קורס הכנה לקראת מבחן מור. קורס ההכנה מתקיים בסמוך למועדי מבחן מור, וכולל תרגול ממוקד של סיטואציות ושאלות רבות שיישאלו במהלך מבחני מור לרפואה.

קורס ההכנה לקראת מבחן מור של בית הספר האמריקאי מכין אתכם לכל סוגי הסימולציות והראיונות שמצפים לכם במסגרת מבחן מור לרפואה. בקורס הכנה לקראת מבחן מור תתרגלו סימולציות רבות, תקבלו הרצאות על שפת גוף, הצגה עצמית נכונה, התמודדות עם שאלות מכשילות, עבודה בצוות ועוד. בקורס מבחן מור של בית הספר האמריקאי אתם מתכוננים בדיוק לשאלות ולסימולציות שיופיעו במסגרת מבחן מור האמיתי כדי שביום הבחינה תגיעו מוכנים ותתקבלו לשנה א' ברפואה.

קישורים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content