מבחן USMLE

מבחן USMLE הינו סדרה של שלושה מבחני הסמכה לסטודנטים שמעוניינים לעבוד כרופאים בארהב. מבחן USMLE מיועד לסטודנטים אמריקאיים כמו גם למועמדים מחוץ לארהב שמעוניינים לעבודה כרופאים בארהב.

מבחן USMLE כולל, כאמור, שלושה מבחנים, או באנגלית - three steps.

Step 1: השלב הראשון של מבחן USMLE הוא מבחן עיוני הבודק ידע תיאורטי ברפואה ויכולת ליישם את הידע בעבודה רפואית. רמת הידע הנדרשת מכם במסגרת step 1 של מבחן USMLE היא של קורסים קדם קליניים בשלוש/ארבע שנים הראשונות ללימודי רפואה בישראל.

Step 1 של מבחן USMLE נמשך 8 שעות, מתקיים מול מחשב וכולל 350 שאלות אמריקאיות. במסגרת המבחן תידרשו גם לאבחן גרפים ותמונות פתולוגיות.

Step 2 של מבחן USMLE מבוסס על חומר הלימודים שנלמד בשנים הקליניות של לימודי רפואה, וכולל שני חלקים: החלק הראשון הוא מבחן תיאורטי הדומה לשלב א' של המבחן. החלק השני בודק מיומנויות באבחון מחלות וטיפול בחולים ונערך בעזרת שחקנים המתחזים לחולים. חלק זה מתקיים בארהב בלבד.

Step 3 של מבחן USMLE נערך בארהב אחרי תחילת ההתמחות הרפואית, ובודק ידע ומיומנות בטיפול בחולים במסגרת בית חולים, כפי שנדרש מרופאים.

את כל שלבי מבחן USMLE יש להשלים תוך שבע שנים, אחרת צריך לחזור שוב על המבחנים.

מעוניינים לעבור מבחן USMLE ? קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי לקראת מבחן USMLE מכין אתכם לכל השאלות שיופיעו במבחן ומבטיח לכם הצלחה מקסימלית בבחינה!

בקורס מבחן USMLE של בית הספר האמריקאי תקבלו חומרי לימוד מלאים ועדכניים, תלמדו שיטות רבות לפתרון של כל השאלות ותפתרו מבחני סימולציה לדוגמה, כהכנה לקראת המבחן האמיתי.

קורס הכנה למבחן USMLE - רק בבית הספר האמריקאי.

קישורים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם