מבחן GMAT

מבחן GMAT (מוכר גם כ-Graduate Management Administration Test) - בחינת הכניסה ללימודי תואר שני במינהל עסקים בחול ובישראל. מבחן GMAT הינו תנאי קבלה מרכזי לפקולטות לניהול בכל העולם, וגם בישראל הוא נדרש על ידי רוב המחלקות לניהול באוניברסיטאות ובמכללות.

מבחן GMAT אינו בודק ידע ספציפי בנושאי ניהול, אלא נועד לבחון יכולות אקדמיות כלליות הדרושות להצלחה בלימודי מינהל עסקים: יכולת מתמטית, יכולת מילולית ויכולת כתיבה. מבחן GMAT נערך מול מחשב במתכונת של מבחן אדפטיבי. פירוש הדבר הוא, שרמת השאלות מותאמת ליכולת שאתם מפגינים. פתרתם נכונה את השאלה הראשונה של מבחן GMAT ? השאלה הבאה תהיה ברמת קושי גבוהה יותר. טעיתם בשאלה הראשונה של מבחן GMAT ? המחשב ייתן לכם שאלה ברמת קושי נמוכה יותר.

ציון מבחן GMAT שלכם מורכב מכמה גורמים: מספר השאלות עליהן עניתם בסך הכול, מספר התשובות הנכונות שלכם והמהירות בה עניתם על השאלות.

כאמור, מבחן GMAT בגרסה המלאה שלו כולל שלושה חלקים: חלק מילולי, חלק כמותי וחלק של כתיבה אנליטית. מבחן GMAT נערך כולו באנגלית- אם אתם מעוניינים ללמוד מינהל עסקים בחול, ועדת הקבלה של החוג מתייחסת לציון החלק המילולי ולחלק הכתיבה כדי לבדוק מהי רמת האנגלית שלכם, והאם תצליחו להשתלב בהצלחה במסגרת לימודים באנגלית.

מעוניינים ללמוד תואר שני במינהל עסקים בישראל? רוב המחלקות לניהול בארץ דורשות רק את החלק הכמותי של מבחן GMAT כתנאי קבלה. ציון גבוה בחלק הכמותי של מבחן GMAT הוא חיוני גם אם אתם בעלי ממוצע ציונים גבוה יחסית בתואר הראשון. קחו בחשבון, שמועמדים רבים בעלי ממוצע גבוה מתמודדים מולכם על מקום במחלקה, וציון מבחן GMAT גבוה מקנה לכם יתרון משמעותי בתהליך הקבלה.

בית הספר האמריקאי מקיים קורסי הכנה מקיפים וממוקדים לקראת מבחן GMAT :

קורס מבחן GMAT מלא ללימודים בישראל: כולל הכנה מקיפה לחלק המילולי ולחלק הכמותי של מבחן GMAT.

קורס מבחן GMAT כמותי: למועמדים שצריכים רק את החלק הכמותי. הקורס כולל הכנה אינטנסיבית לחלק הכמותי של הבחינה.

קורס מבחן GMAT חול: הקורס המלא והמקיף, במיוחד למועמדים שנוסעים ללמוד בחול: בקורס תקבלו הכנה מלאה לכל שלושת החלקים של מבחן GMAT: כמותי, מילולי וכתיבה, וכן מחבילת שירותים כוללת בתשלום מיוחד לתלמידי הקורס המלא:

אפליקיישן סנטר: סיוע בכתיבת חיבורי הרשמה, קורות החיים, הצהרה אישית וטפסי הרשמה

ייעוץ ללימודים: סיוע בבחירת תוכנית ה-MBA המתאימה ביותר לצרכים וליכולות שלכם.

קישורים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם