הפורטל ללימודי רפואה בארץ ובחול

חולמים להיות רופאים או וטרינרים? מהיום, אתם יכולים להגשים את החלום שלכם גם בחול!

אם אתם שוקלים לימודי רפואה בחול מחכה לכם עבודה רבה: לימודי רפואה בחול בשפה האנגלית, מוצעים כיום במדינות רבות במזרח ובמרכז אירופה, לצד האופציה של לימודי רפואה במערב אירופה בשפה מקומית (איטלקית, גרמנית וכו').

בחרתם כבר באיזו מדינה אתם מעוניינים ללמוד? העבודה שלכם עוד לא הסתיימה: אוניברסיטאות רבות זיהו את הפוטנציאל הכלכלי והתדמיתי שטמון בתוכניות לימודי רפואה לסטודנטים זרים, והן מיהרו לפתח תוכניות כאלה.

פורטל לימודי רפואה בחול ובישראל כולל מידע מקיף על לימודי רפואה בחול ובישראל, מוסדות לימודים, תוכניות הלימודים, תנאי הקבלה, שכר הלימוד ועוד.

בחרתם כבר תוכנית לימודים? עכשיו עליכם לעמוד בתנאי הקבלה של התוכנית.

ברוב מוסדות הלימודים, תנאי הקבלה לרפואה כוללים מעבר בחינת כניסה: הבחינה כוללת שאלות בכימיה, ביולוגיה ופיזיקה ברמה של בחינת בגרות. השאלות עצמן מנוסחות באנגלית, ובחלק ממוסדות הלימודים תתבקשו גם להיבחן באנגלית כחלק מתנאי הקבלה ללימודים.

המכינה לרפואה בחול של בית הספר האמריקאי עוזרת לכם להתקבל ללימודי רפואה בכל מדינה ובכל מוסד לימודים שתבחרו: במכינה לרפואה בחול תלמדו את כל החומר לקראת מבחני הכניסה, ותעברו גם על חומר לימודים חשוב שיכין אתכם לקראת הקורסים של שנה א', כדי שתוכלו לסיים בהצלחה את השנה הקשה של התואר. המכינה לרפואה בחול של בית הספר האמריקאי מעניקה לכם בנוסף גם קורס הכנה לקראת מבחן TOEFL חינם, קורס שיעזור לכם לשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, לקראת לימודי רפואה באנגלית.

מתכננים להירשם ללימודי רפואה בחול בשנה הבאה? אל תוותרו על מכינה לרפואה בחול:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם