מבחן אמירם

מבחן אמירם הוא מבחן מיון ממוחשב לרמות באנגלית. מבחן אמירם נערך מול מחשב, ומטרתו לקבוע את רמת הידע שלכם באנגלית אקדמית כדי לשבץ אתכם לקורס אנגלית בתואר הראשון. מבחן אמירם הוא מעין מבחן אמיר ממוחשב: מבחן אמירם כולל את אותן השאלות של מבחן אמיר - השלמת משפטים, ניסוח משפטים מחדש והבנת הנקרא, אלא שבמקום לסמן את התשובות על גבי דף תשובות אתם יושבים מול מחשב.

העובדה שמבחן אמירם נערך מול מחשב גורמת להבדל משמעותי נוסף: מבחן אמירם הוא מבחן אדפטיבי: לאחר שסימנתם את התשובה, המחשב מזהה מיד אם התשובה נכונה או לא. אם פתרתם נכון- השאלה הבאה שתקבלו תהיה קשה יותר. אם טעיתם- השאלה הבאה שתקבלו תהיה בדרך כלל קלה יותר.

הבדל נוסף בין מבחן אמירם לבין מבחן אמיר: במסגרת מבחן אמיר מוקצב לכם פרק זמן כולל לפתור את כל השאלות בפרק. אתם יכולים לחלק את הזמן לכל שאלה באיזה אופן שאתם רוצים. מבחן אמירם, לעומת זאת, מקציב לכם פרק זמן מסויים לכל שאלה- פתרתם שאלה לפני תום הזמן המוקצב? הזמן הנותר לא יכול להיות 'מועבר' לשאלה הבאה.

מבחן אמיר הינו מבחן כלל ארצי- ציון מבחן אמיר תקף לכל מוסדות הלימודים בישראל. מבחן אמירם, לעומתו, נערך בחלק ממוסדות הלימודים- כל מוסד לימודים אחראי על עריכת מבחן אמירם. לכן במקרים רבים, ציון מבחן אמירם שתקבלו תקף רק במוסד הלימודים בו נבחנתם.

מועדי מבחן אמירם משתנים ממוסד לימודים אחד לשני: עליכם לברר מול מוסד הלימודים בו אתם מעוניינים ללמוד, האם הוא עורך מבחן אמירם ובאילו תאריכים.

פטור מאנגלית על סמך מבחן אמירם ? רק עם קורס אמירם של בית הספר האמריקאי- קורס ההכנה הטוב ביותר בישראל לקראת מבחן אמירם!

עם קורס אמירם של בית הספר האמריקאי אתם מקבלים פטור באנגלית בקלות ובמהירות:

  • חומרי לימוד מלאים ובלעדיים
  • מילון מקיף עם כל המילים הקשות שיופיעו במבחן
  • מבחני סימולציה רבים- כל שבוע פותרים מבחן מלא

מרכז המידע של בית הספר האמריקאי פתוח כל שעות היום: לפרטים נוספים על מבחן אמירם ולהרשמה למבחן חייגו:

קישורים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content