פורטל הגירה לחול

הגירה למטרת עבודה, שדרוג כלכלי או פיתוח קריירה הפכה היום לאפשרות קוסמת עבור ישראלים רבים שמחליטים לארוז מזוודות ולנסוע לגור מעבר לים.

לאן נוסעים? אם אתם שוקלים להגר, עומדות בפניכם אפשרויות רבות- החל מארהב, מדינת ההגירה המסורתית שממשיכה לקרוץ לישראלים רבים ויש בה קהילות יהודיות וישראליות רבות ומבוססות, דרך השכנה הענקית שלה מצפון- קנדה, שמבססת את עצמה כיעד נחשק לא פחות להגירה עבור אקדמאים מכל העולם, ועד לאוסטרליה הרחוקה שמעוניינת בקליטת מהגרים איכותיים ובעלי מקצוע.

אם אתם בעלי שכר גבוה או מקצוע מבוקש, פתוחות בפניכם אפשרויות לויזת עבודה גם באירופה- בבריטניה, שם תהליך קבלת ויזת עבודה הוא מהיר יחסית, וכן בגרמניה, בהולנד או בצרפת.

בכל המדינות דוברות האנגלית תצטרכו להוכיח ידע מספיק בשפה זו, בדרך כלל על ידי מבחני ידע באנגלית: מבחן IELTS או מבחן TOEFL.

בנוסף, עליכם להיות בעלי מקצוע מבוקש (רשימת המקצועות הנדרשים משתנה ממדינה למדינה), כלומר בעלי יכולת השתכרות מכובדת במדינה אליה אתם עוברים.

בכל המדינות אליהן אתם מעוניינים להגר, יתרון משמעותי הוא למצוא מהארץ מעסיק מקומי והצעת עבודה מאושרת. הצעת עבודה ממעסיק מקומי מזרזת מאוד את תהליך הטיפול בבקשת הויזה, ולעיתים היא אף תנאי לקבלת ויזת עבודה.

אם אתם בעלי דרכון אירופאי, פתוחה בפניכם הדרך לשהות ולעבוד בכל מדינות האיחוד האירופי ללא מגבלה. זאת, בתנאי שאינכם נופלים למעמסה על מערכת הרווחה של המדינה בה אתם שוהים.

בפורטל הגירה תמצאו את כל הדרישות והשיטות לקבלת ויזת עבודה, אזרחות זרה, שירותי הגירה וכל האינפורמציה שאתם צריכים כדי להתחיל את המסע מעבר לים.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם